January 5, 2021

छाडा चाैपायाका कारण स्थानीय तनावमा

धनी राम काेरी
कपिलवस्तुकाे महाराजगन्ज नगरपालिका भित्र विभिन्न स्थानमा छाडा गाइगाेरु हरुले स्थानीयलाई दुख दिइरहेका छन । छाडा गाईगाेरुहरुले किसान का धानबाली र तरकारी खेतीलाई सखाप पर्दै अाएका स्थानीयहरु काे गुनासो रहेको छ ।

महाराजगन्ज बजार क्षेत्र भित्र दिनप्रतिदिन सडकमा छाडा चौपायाको संख्या बढ्दै गएसंगै सडकमा सावरी चालक तथा पैदल यात्रीलाई समेत समस्या हुन थालेको हो ।

छाडा चाैपाया का कारणले सवारी दुर्घटना बढी हुन सक्ने नेकपा महाराजगन्ज नगर कमिटी का अध्यक्ष विजय जैसवाल ले बताउनु भयो । जैसवाल काे प्रश्न रहेको छ महाराजगन्ज नगरपालिका भित्र रहेेका छाडा चाैपाया लाई व्यवस्थापन गर्ने जिम्मेवारी कसको ?

नगरपालिका भित्र का अाैरहवा , डेरवा , महाराजगन्ज , लगायत का अन्य गाउँ ठाउँमा छाडा गाई गाेरुहरुले किसानलाई हैरान पारी रहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *