January 7, 2021

इम्बार्क इंटरनेशनलको वृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न

कृष्णनगर, कपिलवस्तु, कार्तिक २०

इम्बार्क इंटरनेशनल ,सामाजिक संस्था बाट वृक्ष रोपण कार्यक्रम लष्मीनगर कृष्णानगरमा समपन्न भएको छ ।
कार्यक्रम को अध्यक्षता संस्थाका अध्यक्ष रासिद मिर्जा रहे भने प्रमुख अतिथ्यमा कपिलवस्तु जिल्ला प्रशासन प्रमुख दीर्घ नारायण पौडेल ,जिला प्रहरी प्रमुख नवराज अधिकारी,नेपाली सेना प्रमुख कपिलवस्तु ,सशस्त्र प्रहरीबल प्रमुख धुर्ब कार्की ,sp अनुशंधान विभाग प्रमुख ,भंसार प्रमुख कृष्णानगर, आंतरिक राजश्व कार्यालय कृष्णानगर प्रमुख पूर्ण प्रसाद न्यौपाने,नेकापा केंद्रीय सदस्य सिराज फारूकी ,जनता समाजवादी पार्टी प्रदेश न 5 प्रवक्ता अकरम पठान ,पूर्व सांसद प्रत्याशी मिर्ज़ा अरशद बेग उद्योग वाणिज्य संघ अध्यक्ष रामकुमार गुप्ता ,लगायत पत्रकार राहुल मोदनवाल ,सगीर खागसर ,इम्बार्क इंटरनेशनल को सहयोगी साथी हरु को उपस्थितिमा वृक्ष रोपण र जागरूकता कार्यक्रम सम्पन्न भयो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *