January 14, 2021

इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगर द्वारा औषधी नष्ट


कपिलवस्तु जिल्लाको इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगर
मताहतमा रहेको प्रहरी चौकी बगईबाट गोप्य सुचनाको आधारमा कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं. ५ बगही स्थित खटिएको डियुटी टोलीले चेक जाँच गर्ने क्रममा भारत बाट नेपाल तर्फ अबैध रुपमा लैजादै गरेको औषधी जस्तो देखिने बस्तु बेबारिसे अबस्थामा फेला पारी रित पुर्वक बरामद गरी इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरमा बुझाएको थियो ।
औषधी जस्तो देखिने बस्तु स्थानिय भद्र भलाद्मी बुद्दीजिवी समेतको रोहवरमा आज इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरको कम्पाउण्डमा खाडल खनी नष्ट गरिएको छ। जस्मा Liflta Supre ६ पिस , Liv- Card ४ पिस , Svgrin Drops १ प्याकेट, PIlodeX Ointment १ प्याकेट ,Rheumatic Forte Teblets १ प्याकेट , ६- क्युमाटोन दर्दनासक तेल १ प्याकेट , टिना कार्ड १ प्याकेट , Clearstone Drops १ प्याकेट , Homoepathic Dilvton १ कार्टुन , १०- Homoepathic Trituration Tablets १ डिब्बा र बायो केमिनेशन ट्याब्लेट १ डिब्बा रहेको थियो । जस्को अनुमानित मूल्य रु २४,४००।– ( चौविस हजार चार सय ) पर्ने कुरा इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *