July 19, 2021

अन्तराष्ट्रिय महिला दिवस मुक्त कमैया वस्तीमा मनाईयो !

खगेन्द्र अबस्थि
कैलाली

संविधान सभाका सदस्य तथा हलिया मुक्ति र कमैया मुक्ति आन्दोलनका अगुवा हरि श्रीपाइलीले मुक्त कमैयाका थप समस्याहरू सम्बोधनका लागि अब सबै मुक्त कमैयाहरू एकजुट हुनुपर्नेमा जोड दिनु भएको छ । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १७ धुरजन्नामा अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवसको अवसरमा आज आयोजित एक कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको आसनबाट बोल्दै उहाँले यस्तो बताउनु भएको हो ।

उक्त कार्यक्रममा उहाँले ८ जना मुक्त कमैयाका वृद्ध तथा उद्यमशील महिलाहरूलाई सम्मान समेत गर्नु भएको थियो । मुक्त कमैयाका नेता कौशिल्ला चौधरीको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा सीमा चौधरी, नारायण चौधरी, सीता राम चौधरीले मन्तव्य राखेका थिए भने कार्यक्रममा सञ्चालन यस नेपालका नेता नन्द जोशीले गर्नु भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *