July 18, 2021

माओवादी केन्द्रले कारबाही गरेका चार मन्त्री पुनर्नियुक्ति, बादल माओवादीको कारवाहीमा

सुखड, चैत्र २७,

सांसद पद गुमाएका चार नेताले शुक्रबार फेरि मन्त्री पदको शपथ लिने भएका छन् भने माओवादीले बादललाई पनि कारबाही गरि सांसद पदबाट हटाएको छ ।

माओवादी केन्द्रले कारवाही गरेका चार मन्त्रीलाई हिजो मात्र संसद पद बाट निलम्बन गरेको थियो । फेरि माओवादी केन्द्र छाडेर हालै एमाले प्रवेश गरेका टोपबहादुर रायमाझी, लेखराज भट्ट, प्रभु साह र गौरीशंकर चौधरीलाई प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्री पदमा पुनर्नियुक्तिको सिफारिस गरेका हुन् । उनीहरूलाई पुरानै मन्त्रालयमा नियुक्त गरेको छ ।

उनीहरुको शपथ कार्यक्रम आज साँझ ५ बजे तोकिएको प्रधानमन्त्रीका प्रेस सल्लाहकार सूर्य थापाले जानकारी दिए ।

उता माओवादी केन्द्रले गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादललाई सांसद पद बाट हटाएको कुरा माओवादी केन्द्रका नेता दिनानाथ शर्माले जानकारी दिएको छ । माओवादी केन्द्रको तर्फबाट राष्ट्रिय सभामा सांसदको रुपमा गै गृहमन्त्री भएका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *